1

PKK'lı teröristin anlattıkları kan dondurdu!

2

Askeri aracın geçişi sırasında patlama: 2 şehit

3

Diyarbakır, Rize, Konya ve Elazığ'da gerginlik

4

Başına minarenin alemi düşen Özgür'e 1 milyon 858 bin lira tazminat

5

TEM'deki dehşet anları kamerada!

6

Taksim'de köpeğine sarılarak uyuyan çocuk yürek sızlattı

7

Fener Alayı'nda binlerce kişi yürüdü

8

İstiklal Caddesi'nde metrelerce bilet kuyruğu

KKTC Maliye Bakanı Denktaş'a anjiyo yapıldı

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Maliye Bakanı Serdar Denktaş'a, göğüs ağrısı şikayetiyle kaldırıldığı hastanede anjiyo yapıldı. Denktaş'ın 2 damarına stent takıldı.

HDP'li Altan Tan, SP'den İstanbul milletvekili adayı olacak

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Diyarbakır Milletvekili Altan Tan'ın, 24 Haziran'da yapılacak milletvekili genel seçimi için Saadet Partisi (SP) İstanbul 3'üncü bölgeden aday olacağı belirtildi. Tan'ın yarın HDP'den istifa edeceği öğrenildi. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan Bosna Hersek'e gitti 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi ziyaretlerde bulunmak ve Avrupalı Türk Demokratlar Birliği (UETD) 6'ıncı Genel Kurulu'na katılmak üzere Bosna Hersek'e gitti.

"Kudüs meselesi 1,5 milyar Müslüman'ın iman meselesidir"

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, AK Parti Bursa Gençlik Kolları teşkilatının Kestel Sosyal Tesisleri'nde düzenlediği 19 Mayıs Gençlik İftarı'na katıldı. Çavuşoğlu burada yaptığı konuşmada, ''Eğer bugün biz ilk kıblemizi muhafaza etmezsek, korumazsak maazallah bugünkü kıblemizi güvence altında göremeyiz. Onun için bu mukaddes, onurlu, görev sadece Filistinli kardeşlerimizin omuzlarına yüklenen bir yük değildir. Kudüs meselesi 1,5 milyar Müslüman'ın her birinin imani meselesidir'' dedi.

Erdoğan'dan Galatasaray'a tebrik

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluğa ulaşan Galatasaray'ı kutladı.

Muharrem İnce'ye sürpriz hediye

Samsun'da halka hitap eden CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'ye gençler tarafından makam aracı olarak ‘bisiklet' hediye edildi.

"Dünya mazlumlarının sesi olmaya devam edeceğiz"

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, Kudüs mitinginde Kudüs ve Filistin halkının haklı davasının yanında oldukları mesajını tüm dünyaya verdiklerini belirterek, "Kudüs davası başta olmak üzere dünya mazlumlarının sesi olmaya, dünya mazlumlarının nefesi olmaya devam edeceğiz" dedi.

Bakan Zeybekci'den ABD'ye gümrük vergisi misillemesi açıklaması

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli'de seçim koordinasyon merkezinin açılışını yaptı. Bakan Zeybekci, ABD'nin demir-çelik ve alüminyumla ilgili ilave gümrük vergileri uygulamasına değinerek, "Türkiye'nin, ABD'ye ödeyeceği ilave gümrük vergisi tutarı ne kadarsa, o kadarlık bir gümrük vergisinin de onlardan yapılan ithalattan tahsil edilmek üzere hakkı olan süreci başlattık. ABD'nin bu konudaki tutumuna Türkiye olarak sessiz kalamazdık. Biz de gereğini şuan itibariyle yapmak üzere süreci başlattık" dedi.

İşte Muharrem İnce'nin seçim manifestosu

Akşener, gençlerle Anıtkabir'e gitti

AK Parti'den flaş karar

Bahçeli'den 19 Mayıs mesajı